Team Building

Team Building

Tego typu gry i zabawy są znakomitą formą rozrywki oraz integracji grupy. Osoby biorące udział w danej konkurencji mają jasno wyznaczone cele, jeśli jednak dany zespół chce go osiągnąć musi ze sobą współpracować, to jedyna droga do zwycięstwa.

 

Taka forma rozrywki pozwoli również na naturalne wyselekcjonowanie przywódców grup, co jest bardzo istotną informacją dla pracodawców. To znakomita forma zabawy, pełna energii, emocji i uśmiechu.

Firma Czas Na Las zajmuje się organizacją imprez integracyjnych oraz spływów kajakowych, w naszej firmie stawiamy na jakość, elastyczność i profesjonalizm. CNL wyróżnia na rynku to że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zawsze tworzyć ofertę tak, aby w 100% była dopasowana do jego potrzeb.

Nasze imprezy są stworzone w taki sposób, aby każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu była jej częścią. U nas znajdą Państwo atrakcje różnego kalibru, od kasyna, imprezy tematycznej, czy zumby, po szkolenia np z pierwszej pomocy, jazdę wozem drabiniastym czy biesiadą w zamku krzyżackim do białego rana. Zanim zaczniemy planować imprezę najpierw musimy dobrze poznać potrzeby naszego klienta, jego branże, i wiele innych aspektów, dlatego przeprowadzamy krótki wywiad aby jeszcze lepiej trafić w Państwa gusta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefon lub e-mail.

Śledź nas