Spływy rodzinne – trasy dla dzieci

Spływy kajakowe dla rodzin z dziećmi

Spływy kajakowe dla rodzin, to znakomity pomysł by pokazać naszym pociechom jak piękna potrafi być przyroda, i otaczający ich świat idealne miejsce na zacieśnianie więzi i poprawę relacji. Krótko mówiąc, pakujemy kajak i ruszamy przed siebie w przekonaniu, że kolejna meandra rzeki dostarczy jeszcze większych wrażeń.

Dla dzieci do lat 7 mamy specjalne atestowane kamizelki ratunkowe ( nie asekuracyjne ) w naszej ofercie posiadamy kajaki 3 osobowe lub 2 osobowe z dostawką dla dziecka, pociecha siedzi wygodnie pomiędzy dorosłymi i jest na wyciągnięcie ręki znakomite rozwiązanie przy dzieciach młodszych 2-7 lat.

Istnieje również możliwość przeżycia niesamowitej nocy w NAMIOCIE ! Co zapewniamy będzie nie lada atrakcją dla dzieci, a dla Państwa powrotem do młodzieńczych lat. Zapewniamy namioty, dowozimy prowiant. Po Waszej stronie jest tylko biwakowanie i skupienie się na sobie i  swojej rodzinie.

Rodzinne spływy

Trasy spływów dla rodzin z dziećmi​

Wierzyca

Wda

Background
01

Czarna woda - Wda

Czarna Woda - Czarne = 17 km

02

Czarne - Wda

Czarna Woda - Czarne = 17km

03

Bartoszylas - Wierzyca

Bartoszy Las – Zamek Kiszewski = 7 km (idealna dla dzieci)

04

Zamek Kiszewski - Wierzyca

Bartoszy Las – Zamek Kiszewski = 7 km (idealna dla dzieci)

Więcej informacji

Szczegółowy opis tras

Bartoszylas - Zamek Kiszewski (7 km)

Rzeka gwarantuje nam niezapomniane widoki, piękne meandry dodają trasie uroku i zapewniają jeszcze większy kontakt z naturą. Świetny wybór dla rodzin z dziećmi, lub osób starszych, bądź takich, które chcą sprawdzić się pierwszy raz w kajaku. Po drodze mijamy mini zoo, gdzie jeśli dopisze nam szczęście można zobaczyć zebry, lamę, czy osiołka. Przepływamy przez Starą  Kiszewę w której  mamy możliwość zacumowania przy specjalnym świetnie wykonanym         „porcie” dla kajakarzy. Znajdziemy tam toalety, prysznice oraz mnóstwo sklepów. Po odpoczynku płyniemy pod mostkiem, mijamy śliczny kościół i kończymy spływ przy Zamku Kiszewskim. Ta malownicza i spokojna, a zarazem bardzo ciekawa trasa na pewno na długo zostanie w pamięciach Państwa pociech.

Czarna Woda - Czarne (17 km)

Szlak Wdy należy do najbardziej malowniczych tras kajakowych, zachwyca pięknem dzikiej przyrody i cudownych krajobrazów. Wda jest łatwa, nieuciążliwa i dobra dla rodzinnego pływania. Na tym odcinku podobnie jak na innych trasach rzeka będzie rozpieszczała nas swoim pięknem i urokiem, a umiarkowany nurt pomoże w wiosłowaniu.

 

Wybierając tą trasę kończymy spływ w naszej bazie, która znajduje się przy samym brzegu Wdy, wpływamy do Czas Na Las gdzie czeka na Państwa ognisko.

Śledź nas